Jump to content

Dobërdoli (Pejë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dobërdol
Kastrat
Fshat

Dobërdol është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Lugmirë dhe Kastrat.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]