Llabjani (Pejë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llabjan
Labion
Fshat
Vendndodhja
Llabjan is located in Kosova
Llabjan
Llabjan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 39′ 22″ Veri

20° 23′ 39″ Lindje

Llabjan është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Labion.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]