Jump to content

Millovanca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Millovancë
Mhillaj
Fshat

Millovancë është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Haxhizekaj dhe Mhillaj.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]