Haxhaj (Pejë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Haxhaj
Fshat
Vendndodhja
Haxhaj is located in Kosova
Haxhaj
Haxhaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rugovë
Lartësia 1405 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 42′ 35″ Veri

20° 2′ 39″ Lindje

Haxhaj është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]