Drelaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Drelaj
Fshat
Vendndodhja
Drelaj is located in Kosova
Drelaj
Drelaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rugovë
Lartësia 1144 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 42′ 26″ Veri

20° 7′ 22″ Lindje

Drelaj është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]