Lipa (Pejë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Lipë
Kalajë
Fshat

Lipë është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Nikuçaj dhe Kalajë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]