Llaz-Bellopaqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llaz-Bellopaq
Fshat
Vendndodhja
Llaz-Bellopaq is located in Kosova
Llaz-Bellopaq
Llaz-Bellopaq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1285 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 42′ 29″ Veri

20° 13′ 14″ Lindje

Llaz-Bellopaq është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]