Jump to content

Tresteniku (Pejë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Trestenik
Lugmirë
Fshat

Trestenik është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Trefis dhe Lugmirë.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]