Duboçaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Duboçak
Bunget
Fshat
Vendndodhja
Duboçak is located in Kosova
Duboçak
Duboçak
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 35′ 43″ Veri

20° 21′ 17″ Lindje

Duboçak është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Bungajë dhe Bunget.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]