Reka e Allagës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Rekë e Allagës
Nikaj
Fshat

Rekë e Allagës është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Prelaj dhe Nikaj.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]