Naklla

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nakëll
Fshat
Vendndodhja
Nakëll is located in Kosova
Nakëll
Nakëll
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 39′ 59″ Veri

20° 22′ 53″ Lindje

Nakëll është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]