Kosuriqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kosuriq
Frashnjet
Fshat

Kosuriq është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Kodranik dhe Frashnjet.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]