Shtupeqi i Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shtupeq i Vogël
Fshat
Vendndodhja
Shtupeq i Vogël is located in Kosova
Shtupeq i Vogël
Shtupeq i Vogël
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rugovë
Lartësia 1276 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 40′ 22″ Veri

20° 12′ 26″ Lindje

Shtupeq i Vogël është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]