Shkreli (Pejë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shkrel
Fshat
Vendndodhja
Shkrel is located in Kosova
Shkrel
Shkrel
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rugovë
Lartësia 1532 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 44′ 9″ Veri

20° 4′ 51″ Lindje

Shkrel është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]