Kaçanopulli i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kaçanopull i Poshtëm
Κάτω Κοτσανόπουλο
Fshat
Vendndodhja
Kaçanopull i Poshtëm is located in Greqia
Kaçanopull i Poshtëm
Kaçanopull i Poshtëm
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Prevezës
Komuna e Prevezës
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 308 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 12′ 3″ Veri

20° 43′ 22″ Lindje

Kaçanopull i Poshtëm (greqisht: Κάτω Κοτσανόπουλο/Káto Kotsanópoulo) është fshat në qarkun i Prevezës, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]