Papadhati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Papadhat
Παππαδάτες
Fshat
Vendndodhja
Papadhat is located in Greqia
Papadhat
Papadhat
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Prevezës
Komuna e Ziroit
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 18′ 52″ Veri

20° 47′ 35″ Lindje

Papadhat (greqisht: Παππαδάτες/Pappadàtes) është fshat në qarkun i Prevezës, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]