Nikolica (Ziroi)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nikolicë
Νικολιτσίου
Fshat
Vendndodhja
Nikolicë is located in Greqia
Nikolicë
Nikolicë
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Prevezës
Komuna e Ziroit
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 113 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 18′ 41″ Veri

20° 46′ 1″ Lindje

Nikolicë (greqisht: Νικολιτσίου/Nikolitsíon) është fshat në qarkun i Prevezës, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]