Kudelstaart

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Kudelstaart (kthjellim).


Kudelstaart
—  woonplaats  —
Kudelstaart is located in Hollandë
Kudelstaart
Kudelstaart
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Veriut – stema Hollanda e Veriut
Komuna Aalsmeer
Koordinatat 52°14′02″V 4°44′54″L / 52.233889°V 4.74833°L / 52.233889; 4.74833 (Kudelstaart)Koordinatat: 52°14′02″V 4°44′54″L / 52.233889°V 4.74833°L / 52.233889; 4.74833 (Kudelstaart)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Prefiksi 297
Kodi Postar 1433
Kudelstaart – harta_foto

Kudelstaart është një qytezë në Aalsmeer, provinca Hollanda e VeriutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Kudelstaart – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • Faqja zyrtare