Wester-Koggenland

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Wester-Koggenland (kthjellim).
Wester-Koggenland
—  woonplaats  —
stema_figuraWester-Koggenland vlag.png
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Veriut – stema Hollanda e Veriut
Komuna Koggenland
Koordinatat 52°38′V 4°57′L / 52.63°V 4.95°L / 52.63; 4.95 (Wester-Koggenland)Koordinatat: 52°38′V 4°57′L / 52.63°V 4.95°L / 52.63; 4.95 (Wester-Koggenland)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Wester-Koggenland is located in Hollandë
Wester-Koggenland
Wester-Koggenland

Wester-Koggenland është një qytezë në Koggenland, provinca Hollanda e VeriutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referenca[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]