Çellopeci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çellopeci
Челопеци
Fshat
noform
Vendndodhja
Çellopeci is located in Maqedonia e Veriut
Çellopeci
Çellopeci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 579 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 28′ 21″ Veri

21° 01′ 43″ Lindje

Popullsia 318 banorë (2002)