Bigori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bigori
Бигор Доленци
Fshat
noform
Vendndodhja
Bigori is located in Maqedonia e Veriut
Bigori
Bigori
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 916 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 29′ 08″ Veri

21° 00′ 00″ Lindje

Popullsia 156 banorë (2002)