Miokazi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Miokazi
Fshat
noform
Vendndodhja
Miokazi is located in Maqedonia e Veriut
Miokazi
Miokazi
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 600 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 29′ 01″ Veri

21° 03′ 08″ Lindje

Popullsia 36 banorë (2002)