Llavçani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llavçani
Лавчани
Fshat
noform
Vendndodhja
Llavçani is located in Maqedonia e Veriut
Llavçani
Llavçani
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 900 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 29′ 08″ Veri

20° 52′ 01″ Lindje

Popullsia 10 banorë (2002)