Ehlloveci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ehlloveci
Ехлоец
Fshat
noform
Vendndodhja
Ehlloveci is located in Maqedonia e Veriut
Ehlloveci
Ehlloveci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.062 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 27′ 34″ Veri

20° 45′ 56″ Lindje

Popullsia 20 banorë (2002)