Dobrenoeci i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dobrenoeci i Epërm
Горно Добреноец
Fshat
noform
Vendndodhja
Dobrenoeci i Epërm is located in Maqedonia e Veriut
Dobrenoeci i Epërm
Dobrenoeci i Epërm
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 979 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 30′ 30″ Veri

20° 53′ 17″ Lindje

Popullsia 56 banorë (2002)