Orllanca (Kërçovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Orllanca (Kërçovë)
Орланци
Fshat
noform
Vendndodhja
Orllanca (Kërçovë) is located in Maqedonia e Veriut
Orllanca (Kërçovë)
Orllanca (Kërçovë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 622 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 30′ 13″ Veri

21° 02′ 22″ Lindje

Popullsia 37 banorë (2002)