Staroeci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Staroeci
Староец
Fshat
noform
Vendndodhja
Staroeci is located in Maqedonia e Veriut
Staroeci
Staroeci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 923 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 27′ 42″ Veri

21° 03′ 20″ Lindje

Popullsia 195 banorë (2002)