Popoeci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Popoeci
Попоец
Fshat
noform
Vendndodhja
Popoeci is located in Maqedonia e Veriut
Popoeci
Popoeci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 882 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 27′ 34″ Veri

20° 48′ 19″ Lindje

Popullsia 34 banorë (2002)