Knezhina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Knezhina
Кнежино
Fshat
noform
Vendndodhja
Knezhina is located in Maqedonia e Veriut
Knezhina
Knezhina
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 893 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6250
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 31′ 18.84″ Veri

20° 54′ 57.96″ Lindje

Popullsia 12 banorë (2002)