Reçani (Komuna Kërçovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Reçani (Komuna Kërçovë)
Fshat
Vendndodhja
Reçani (Komuna Kërçovë) is located in Maqedonia e Veriut
Reçani (Komuna Kërçovë)
Reçani (Komuna Kërçovë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 848 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 30′ 27″ Veri

21° 04′ 08″ Lindje

Popullsia 22 banorë (2002)