Dobrenoeci i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dobrenoeci i Poshtëm
Долно Добреноец
Fshat
noform
Vendndodhja
Dobrenoeci i Poshtëm is located in Maqedonia e Veriut
Dobrenoeci i Poshtëm
Dobrenoeci i Poshtëm
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1005 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 29′ 54″ Veri

20° 53′ 51″ Lindje

Popullsia 44 banorë (2002)