Llazeroci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llazeroci
Лазаровци
Fshat
noform
Vendndodhja
Llazeroci is located in Maqedonia e Veriut
Llazeroci
Llazeroci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 892 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6250
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 32′ 04″ Veri

20° 59′ 44″ Lindje

Popullsia 88 banorë (2002)