Rabetina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rabetina
Рабетино
Fshat
noform
Vendndodhja
Rabetina is located in Maqedonia e Veriut
Rabetina
Rabetina
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 805 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 32′ 39″ Veri

21° 03′ 59″ Lindje

Popullsia 3 banorë (2002)