Koziçina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koziçina
Козичино
Fshat
noform
Vendndodhja
Koziçina is located in Maqedonia e Veriut
Koziçina
Koziçina
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.093 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 31′ 58″ Veri

21° 05′ 23″ Lindje

Popullsia 17 banorë (2002)

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Hidrografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]