Osoji (Kërçovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Osoji (Kërçovë)
Fshat
Vendndodhja
Osoji (Kërçovë) is located in Maqedonia e Veriut
Osoji (Kërçovë)
Osoji (Kërçovë)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 671 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6250
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 31′ 44″ Veri

20° 55′ 53″ Lindje

Popullsia 593 banorë (2002)