Kllenoeci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kllenoeci
Кленоец
Fshat
noform
Vendndodhja
Kllenoeci is located in Maqedonia e Veriut
Kllenoeci
Kllenoeci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 939 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 28′ 39″ Veri

20° 48′ 30″ Lindje

Popullsia 21 banorë (2002)