Dushkubica e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dushkubica e Poshtme
Долна Душегубица
Fshat
noform
Vendndodhja
Dushkubica e Poshtme is located in Republika e Maqedonisë
Dushkubica e Poshtme
Dushkubica e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Republika e Maqedonisë
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.117 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 30′ 00″ Veri

20° 49′ 00″ Lindje

Popullsia 11 banorë (2002)


</noinclude>