Kozica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kozica
Козица
Fshat
noform
Vendndodhja
Kozica is located in Maqedonia e Veriut
Kozica
Kozica
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 812 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 26′ 10″ Veri

20° 55′ 59″ Lindje

Popullsia 82 banorë (2002)