Pateci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Pateci
Патец
Fshat
noform
Vendndodhja
Pateci is located in Maqedonia e Veriut
Pateci
Pateci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.271 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6258
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 32′ 32″ Veri

21° 06′ 44″ Lindje

Popullsia 8 banorë (2002)