Javoreci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Javoreci
Јаворец
Fshat
noform
Vendndodhja
Javoreci is located in Maqedonia e Veriut
Javoreci
Javoreci
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.028 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 31′ 09.84″ Veri

20° 52′ 45.12″ Lindje

Popullsia 5 banorë (2002)