Klladniku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Klladniku
Кладник
Fshat
noform
Vendndodhja
Klladniku is located in Republika e Maqedonisë
Klladniku
Klladniku
Administrimi
Shteti Flamuri Republika e Maqedonisë
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Kërçovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.145 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6261
Prefiksi (+389) 045
Targa KL
Koordinatat 41° 26′ 26.16″ Veri

20° 58′ 19.92″ Lindje

Popullsia 20 banorë (2002)


</noinclude>