Bistrica e Shalës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bistricë e Shalës
Lumbardh i Shalës
Fshat

Bistricë e Shalës është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Lumbardh dhe Lumbardh i Shalës.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]