Ullia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ulli
Fshat
Vendndodhja
Ulli is located in Kosova
Ulli
Ulli
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 6′ 22″ Veri

20° 48′ 49″ Lindje

Ulli është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]