Koporiqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koporiq
Fshat
Vendndodhja
Koporiq is located in Kosova
Koporiq
Koporiq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1053 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 8′ 30″ Veri

20° 51′ 55″ Lindje

Koporiq është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]