Zërnoseku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zërnosek
Fshat
Vendndodhja
Zërnosek is located in Kosova
Zërnosek
Zërnosek
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 877 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 10′ 7″ Veri

20° 49′ 33″ Lindje

Zërnosek është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]