Gulia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Guli
Fshat
Vendndodhja
Guli is located in Kosova
Guli
Guli
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 574 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 8′ 53″ Veri

20° 43′ 8″ Lindje

Guli është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]