Drenova (Albanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Drenovë
Fshat
Vendndodhja

Lua error in Moduli:Location_map at line 414: No value was provided for longitude.

Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 8′ 41″ Veri

20° 43′ 31″ Lindje

Drenovë është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]