Dreni (Albanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dren
Fshat
noform
Fshati Dren
Vendndodhja
Dren is located in Kosova
Dren
Dren
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 7′ 56″ Veri

20° 46′ 7″ Lindje

Dren është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]