Miokoviqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Miokoviq
Fshat
Vendndodhja
Miokoviq is located in Kosova
Miokoviq
Miokoviq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1099 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 11′ 46″ Veri

20° 49′ 56″ Lindje

Miokoviq është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]