Seoca (Albanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Seocë
Fshat
Vendndodhja
Seocë is located in Kosova
Seocë
Seocë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 615 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 1′ 32″ Veri

20° 47′ 53″ Lindje

Seocë është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]